logo

Služby

Chystáte stavbu? Řídíte si ji sami nebo máte určený stavební dozor? Nedílnou součástí každé stavby je dodávka a instalace systémů, které váš budoucí dům potřebuje. Vy máte však svoje představy o jeho funkčnosti, svoje nároky na jednotlivé systémy v domácnosti. Pak neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám a pomůžeme při jejich řešení.

Návrh řešeníe

Po osobní, telefonické či e-mailové konzultaci a po důkladném prostudování podkladů k vašemu projektu navrhneme základní řešení, které dle našeho názoru bude nejvhodnějším řešením. Uvedené řešení s vámi budeme konzultovat a doplňovat do doby, pokud neuznáte, že uvedený systém je vytvořený na míru vašim představám a požadavkům. 

Cenová nabídka

Námi navrhnuté a vámi schválené řešení převedeme do čísel a celkových investičních nákladů na realizaci. Pokud máte zájem o více dodávaných systémů od naší firmy, cenu ještě více těmto požadavkům zohledníme. Připravíme vám zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci a pomůžeme při výběru vhodného finálního řešení. V případě zájmu za vámi přijedeme a vše vám osobně vysvětlíme.

Zaměření

Pokud budete s nabídkou i řešením spokojeni, domluvíme se na termínu osobní návštěvy přímo na stavbě. Na místě vyhodnotíme stavební připravenost, v případě potřeby navrhneme drobné změny v řešení nebo umístěním jednotlivých systémů.

Objednávka

Po zaměření připravíme návrh smlouvy s časovým průběhem dodávky a instalací jednotlivých etap.

Montáž

Jakmile bude stavba ve fázi stavební připravenosti, dohodneme přesné termíny pro instalace.

Předání

Po instalaci zkontrolujeme bezporuchovou funkčnost a spuštění všech zařízení. Seznámíme vás s ovládáním a obsluhou jednotlivých zařízení. Připravíme vám předávací protokol, fotodokumentaci, podklady pro kolaudaci, návody k obsluze a záruční listy.

Pomoc při obsluze a údržbě

V průběhu záruční i pozáruční doby budeme připraveni pomoci vám při optimalizaci provozu jednotlivých zařízení a systémů nebo při řešení případných problémů v nejkratším možném časovém intervalu po jejich oznámení. 

 

Hlavní oblasti našich služeb

Instalace voda – topení

Provádíme dodávku a montáž rozvodů teplé a studené vody, odpadů, rozvodů pro vytápění včetně instalace zařízení pro kotelny. Provádíme dodání a montáže zařizovacích předmětů dle požadavků investora. Vše pro novostavby i rekonstrukce. Materiál odebíráme výhradně od renomovaných dodavatelů.

Podlahové vytápění

Specializujeme se na dodávku a montáž kompletních systémů pro podlahové vytápění SW FLEX a Q FLEX. Navrhneme systém vhodný pro konkrétní danou stavbu, ať už se jedná o rekonstrukci s nutnou nízkou skladbou podlahy nebo novostavbu se standardní skladbou podlahové konstrukce. Vždy si připravujeme vlastní projektovou a instalační dokumentaci, navrhujeme vhodný zdroj vytápění a snažíme se garantovat ekonomiku provozu.

Tepelná čerpadla

Dodáváme a instalujeme vybrané značky tepelných čerpadel ať už pouze pro vytápění, či společně s ohřevem TUV nebo i pro chlazení daného objektu. Instalujeme výhradně značky MITSUBISHI, FUJITSU a TOSHIBA. Následně zajišťujeme jejich kompletní pravidelný servis a údržbu.

Klimatizace

Dodáváme a instalujeme splitové a multi-splitové klimatizační jednotky. Nabízíme jednotky SAMSUNG, ale instalujeme klimatizační jednotky všech renomovaných značek. Servis provádíme na všechna zařízení námi nainstalovanými.

Rekuperace

Nabízíme dodávku a montáž komfortního větrání s rekuperací tepla do bytů i rodinných domů. Dodáváme komplexní řešení od návrhu, přes realizaci až po následný pravidelný servis od výrobce ZEHNDER nebo ELEKTRODESIGN, případně vám dodáme špičkové jednotky FUTURA od společnosti JABLOTRON.

Instalace elektro

Nabízíme kompletní řešení v oboru elektro – slaboproud. Specializujeme se na dodávku a montáž inteligentní elektroinstalace a centrální řízení domu LOXONE, instalujeme zabezpečovací zařízení a kamerové systémy.

Centrální vysavač

Nabízíme systém centrálního vysávání a jeho instalaci v rodinném domě. Specializujeme se na dodávku systému AEG-ELECTROLUX, jenž pro nás splňuje požadavky kvalitní zavedené značky s maximální technickou podporou.